Чугунная печь KAWMET Premium VENUS (P5) Dekor (4,9 kW)
50 470 ₴
42 900 ₴
- В наличии
- Код: Premium S17
- +380 (67) 964-09-05Відділ продажу
- +380 (50) 372-69-90Директор
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Чугунная печь KAWMET Premium VENUS (P5) Dekor (4,9 kW)»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
ВИНЯТКОВА ЕФЕКТИВНІСТЬ
Користуючись первинним, вторинним та третинним повітрям, кожна піч від KAWMET Premium дає вам змогу контролю та ідеального регулювання повітря, гарантуючи максимальну ефективність.
СИСТЕМА «ЧИСТЕ СКЛО»
Кожна піч серії Premium обладнана розумною системою «чисте скло», що забезпечує ідеально прозоре чисте скло.
ЧАВУН ВИЩОГО ҐАТУНКУ
Тримається до найвищих температур, зберігаючи тепло довго після закінчення горіння в печі.
Маючи понад 38-річний досвід в сфері чавуну, нові пічки KAWMET серії славляться своєю міцністю, надійністю та красою. Кожна піч створенна з чавуну вищого гатунку та має тривалий термін експлуатації. Наявність «системи чистого скла» забезпечує ще більш чистим горінням та допомагає тримати скло кристалево чистим, а вид полум’я довшим.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kaw-Met |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 4.9 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 76 % |
| Назначение печи | Отопительная |
| Вид топлива | Твердое |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Тип печи | Каркасная |
| Теплоемкость печи | С большой теплоемкостью |
| Отделка печи | Облицовка металлом |
| Материал топки | Чугун |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Водяной контур | Нет |
| Парогенератор | Нет |
| Вес | 86 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Наличие стекла в дверце | Да |
| Площадь обогрева | 49 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 463 мм |
| Высота | 635 мм |
| Глубина | 388 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Виды твердого топлива | Дрова |
| Камера двойного сгорания | Нет |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Комплектация | |
| Зольник | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество загрузок топлива в сутки | 2 раз/сутки |
| Номинальная тепловая мощность горелки | 10.0 Вт |
- Цена: 42 900 ₴









