Камінокомплект ArtiFlame LEGIONIS AF23S БІЛИЙ ВАНІЛЬ, БІЛИЙ Б’ЯНКО
42 500 ₴
- В наличии
- +380 (67) 964-09-05Відділ продажу
- +380 (50) 372-69-90Директор
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Камінокомплект ArtiFlame LEGIONIS AF23S БІЛИЙ ВАНІЛЬ, БІЛИЙ Б’ЯНКО»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
• Електрокамін ArtiFlame AF-23-91-S (діагональ вогнища 23 дюйми)
• Матеріал порталу: МДФ
• Габаритні розміри (ширина х висота х глибина): 1215 х 1155 х 342 мм
• Гарантія 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ArtiFlame |
| Вид топлива | Электричество |
| Материал топки | Сталь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 1215 мм |
| Высота | 1155 мм |
| Глубина | 342 мм |
- Цена: 42 500 ₴



