Получите эту позицию бесплатно при покупке «Электрокамин AFLAMO ETNA + LED 50»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
ОПИСАНИЕ ЭЛЕКТРОКАМИН AFLAMO ETNA + LED 50
Полум'я
- Енергозберігаючі світлодіодні технології
- Ефект полум'я камін на дереві - помаранчевий
- 5 налаштувань яскравості
- Працює з теплом або без нього
Опалення
- Низький / високий нагрів 900 Вт / 1800 Вт
- Цифровий термостат 10 ° C - 30 ° C
- Захист від перегріву
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Стекло | прямое |
|---|---|
| Страна производитель | собран в Китае для Польши |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность (кВт) | 0,9 - 1,8 кВт |
| Габариты ВxШxГ | 670х650х300 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aflamo |
| Страна производитель | Польша |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Высота | 670 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 20 050 ₴






