Получите эту позицию бесплатно при покупке «Біокамін PEROLA»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Опис
Перола - чисте вираження балансу та елегантності. Його глибоке натхнення від моря творчо виражається його відмінними дизайнерськими особливостями: якістю матеріалів, гармонією його ліній та гнучкою настройкою. Естетично та функціонально, Perola має висококласну обробку і являє собою видатний шедевр GlammFire та підхід до концепції підвісного каміна. Ваша кімната заслуговує на комфорт та індивідуальність.
Технічні характеристики
Матеріал: лакована сталь
Пальник: 2 л (рідкий біоетанол)
Розміри: 775 x 2000-2200 мм
Вага: 85 кг
Потужність: 2,7 кВт
Час горіння: до 6 годин
Рекомендована мінімальна площа - 18 кв.м.
* До 2500 мм висоти стелі

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Glamm Fire |
| Страна производитель | Португалия |
| Вид топлива | Биотопливо |
| Материал топки | Сталь |
| Расположение камина | Любое |
| Вес камина | 85 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 775 мм |
| Высота | 2200 мм |
- Цена: от 332 610 ₴










