Получите эту позицию бесплатно при покупке «Біокамін LOFT EVO PLUS»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Опис
Loft EVO, призначений для підкреслення суті вогню, ідеально поєднує в собі енергію, силу та красу. Твердий корпус і ексклюзивний дизайн своєї конструкції привертають увагу. Створіть затишну атмосферу у вашій вітальні.
Технічні характеристики
Матеріали: лакована сталь, дерево, скло
Захист: високотемпературне стійке скло
Запалення: електронний пульт дистанційного керування
Резервуар: 5 л (рідкий біоетанол)
Довжина лінії вогню - 800 мм
Розміри: 2500 x 613 x 428 мм
Вага: 232 кг
Потужність: 4,5 кВт
Час горіння: до 5 годин

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Glamm Fire |
| Страна производитель | Португалия |
| Номинальная мощность | 4500 Вт |
| Вид топлива | Биотопливо |
| Материал топки | Сталь |
| Расположение камина | Любое |
| Вес камина | 232 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 2500 мм |
| Высота | 613 мм |
| Глубина | 428 мм |
| Дополнительные характеристики биокаминов | |
| Емкость горелки | 5 л |
- Цена: 542 170 ₴





