Електричний камін Bonfire EL1344 (заокруглене скло)
от 9 900 ₴
- Нет в наличии
- Код: EL1344
- +380 (67) 964-09-05Відділ продажу
- +380 (50) 372-69-90Директор
Стильна 23-дюймова електрична топка EL1344, яка впишеться в дизайн вітальні, просторій їдальні та будь-якої іншої кімнати вашого будинку. Зробить її більш затишною, наповнить теплом і комфортом. Є таймер на 24 години.
Управління роботою здійснюється з допомогою пульта дистанційного управління (ПДУ). Є два режими обігріву приміщення. Вихід теплого повітря відбувається з верхньої частини, за рахунок цього поширення йде рівномірно.
Потужність топки 1400-1600 Вт. Підсвічування LED, за рахунок цього ефект полум'я виходить максимально реалістичним і привабливим. Усередині знаходяться керамічні поліна, додають топки правдоподібності. Скляна панель электротопки має вигнуту форму. Також є диммер-фіксатор положень регулювання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bonfire |
| Номинальная мощность | 1600 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 690 мм |
| Высота | 460 мм |
| Глубина | 205 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
- Цена: от 9 900 ₴



