Получите эту позицию бесплатно при покупке «SAVEN Vatra 40x50 ECO»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Піч камін SAVEN Vatra 40x50 ECO
Піч камін SAVEN Vatra 40x50 ECO — це сучасна сталева піч, вироблена за передовими європейськими технологіями та з сертифікованих матеріалів.
Піч виконана в сучасному мінімалістичному дизайні, що легко впишеться в будь-який інтерʼєр.
Переваги печі каміна SAVEN Vatra 40x50 ECO
Основні переваги сталевої печі каміна SAVEN Vatra 40x50 ECO це:
- якісні іноземні матеріали, сертифіковані в ЄС
- надміцне скло Robax
- екологічно безпечна і стійка до високих температур фарба
- низьколегована сталь
- європейський камінний шамот товщиною 35 мм з авторським дизайном
- запатентований компанією SAVEN надміцний дверний профіль
- стійка і жорстка конструкція, що не деформується і не піддається впливу високих температур
- ущільнення надійними камінними шнурами для герметизації
- висока потужність і ККД печі
- ефективна конструкція відведення димових газів
- подвійний дефлектор
- можливість приєднання подачі повітря як з задньої частини печі, так і знизу
- можливість верхнього чи заднього підключення до димоходу
- простота монтажу і догляду
- універсальний дизайн
- національний продукт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SAVEN |
| Страна производитель | Украина |
| Номинальная мощность | 10000 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Сталь |
| Водяной контур | Нет |
| Вес камина | 185 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 1226 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
- Цена: 83 680 ₴












