Получите эту позицию бесплатно при покупке «Стальная печь Defro Home DEA Черный»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Сучасний дизайн печі DEFRO HOME DEA із серії DEFRO Home, зі компактними розмірами, що зачаровує мінімалістичністю та функціональністю. Заокруглений корпус та пряме скло додасть ще більше простору у сучасний мінімалістичний інтер'єр . Завдяки своїм розмірам і простим формам, відмінно відповідає вимогам багатьох клієнтів.
Традиції діяльності DEFRO сягають 1973 року. На даний момент DEFRO є польським лідером і одним з найбільших виробників опалювальних приладів в Європі: котлів центрального опалення, камінних топок і печей на дрова та на пелети. Динамічний розвиток компанії дозволив розширити пропозицію новими проектами, виробництвом рекуператорів «Defro AIR», тобто пристроїв, що використовуються в системах вентиляції, а також асортименту монтажної арматури.
Сучасна лінійка продуктів і креативні рішення в поєднанні з багаторічним досвідом інженерів, технічних консультантів і висококваліфікованої команди співробітників дозволяє підтримувати високі стандарти виробництва і продаж. Пріоритетом заводу є подальший розвиток, турбота про екологію та постійний пошук новітніх рішень у зв'язку з проблемою збереження навколишнього середовища. Компанія DEFRO впровадила та застосовує систему управління якістю ISO, а продукція відповідає вимогам до енергоефективності та викидів: BimSchV2, КЛАС 5 і відповідає суворим Директивам Європейського Союзу «ECOdesign».
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defro |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 6600 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 83 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Сталь |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Вес камина | 162 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 601 мм |
| Высота | 1198 мм |
| Глубина | 492 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
- Цена: 70 210 ₴




