Получите эту позицию бесплатно при покупке «Електрокамін Bonfire EL1440A»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Переваги електрокаміна з інфрачервоним обігрівачем: > Обігрів відбувається локально, тому в приміщення виходить комфортна температура там, де це потрібно.
- Ефективність істотно підвищена, так що витрати електричної енергії зменшуються.
- Робота без шумів, що заважають, - ще одна перевага. Довговічність та надійність. Один елемент з кварцу відпрацює більше 200000 годин. Рівень вологості не змінюється, оскільки не відбувається спалювання кисню. Також не відбувається циркуляція повітря, не виникають протяги.
- Екологічно такі моделі повністю безпечні, вони надають ІЧ-терапію і запобігають деяким захворюванням.
- У конструкцію топки входять три ІЧ-елементи.
- Ефект полум'я LED.
- Таймер на 24 години.
- Два режиму обігріву.
- Імітація дров.
- Пряма скляна панель.
Електрокамін Bonfire EL1440 A з інфрачервоним обігрівом
Компактна та зручна в експлуатації модель електричного каміна Bonfire EL1440 A з інфрачервоним обігрівом впишеться у будь-який інтер'єр. Вона кріпиться до стіни чи ніші. Підходить для будь-якого дизайну. Відмінно буде поєднуватися з декоративним порталом будь-якого відтінку та стилю. Модель оснащена системою інфрачервоного обігріву, яка включає три основні кварцові елементи. Камін знижує витрати на електричну енергію. Він безпечний та зручний у користуванні. Налаштування режиму здійснюється за рахунок пульта дистанційного керування. Наявність терморегулятора дозволить вибрати оптимальну температуру. Підключається камін через шнур довжиною 15 м до розетки. Потужність: 1,5 кВт
- Розмір (ш/г/в): 60 х 23 х 51 см
- Гарантійний термін: 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bonfire |
| Страна производитель | Украина |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Сталь |
| Вес камина | 15 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 510 мм |
| Глубина | 230 мм |
- Цена: 5 900 ₴



