Получите эту позицию бесплатно при покупке «Електрокамін Bonfire EA0004A»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Електрокамін Bonfire EA0004A — відмінно впишеться в дизайн Вашого будинку і стане не тільки стильним предметом інтер'єру, але при цьому і джерелом тепла. Електрокамін має сучасний дизайн, а також надійний в експлуатації, так як весь товар проходить перевірку на якість, завдяки чому з кожним роком стають все більш популярними на ринку опалювального обладнання. На панелі розташовані кнопки з двома режимами для регулювання тепла, температуру якого можна відображати як в градусах Цельсія так і Фаренгейта. Безпечний режим дозволяє блокувати кнопки на панелі каміна. Також в комплекті йде пульт дистанційного управління для простоти експлуатації. Функціями обігріву та імітації вогню можна користуватися окремо. В процесі роботи не спалюється кисень, а вологість залишається на початковому рівні. Установка електрокаміна не займе у Вас багато ні часу ні зусиль, все що потрібно, це наявність розетки. Таким чином Ви отримуєте відмінний електрокамін за доступною ціною.
Переваги
- 5 кольорів полум'я
- 4 режими яскравості полум'я
- Локальний обігрів
- Довговічність і надійність
- Можливість регулювання швидкості полум'я
- Наявність цифрового дисплея
- Таймер на відключення
- Імітація тліючого вугілля
- Гарантія 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bonfire |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальная мощность | 1600 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Сталь |
| Вес камина | 15 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 763 мм |
| Высота | 627 мм |
| Глубина | 225 мм |
- Цена: 7 500 ₴



