Получите эту позицию бесплатно при покупке «Електрокамін Bonfire DACOTA»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Камінокомплект Дакота ідеально використовувати під плазму або акваріум, також зверху є додаткова ніша, в яку можна скласти речі. Портал виконаний із МДФ із нанесенням дерев'яного шпону в кольорі дуб. Використовується електрична топка Bonfire EL 1346 розміром 28 дюймів. Комплект поставки складається з двох окремих коробок.
Переваги електричної топки Bonfire EL 1346 :
- Імітація дров;
- Зручне управління за допомогою ПДУ;
- Кілька режимів обігріву;
- Передня скляна панель ;
- Регулювання рівня полум'я;
- Таймер на 24 години; /p>
- Великий екран 28 дюймів;
- Бічна цегляна кладка;
- Led підсвічування полум'я
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bonfire |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Сталь |
| Вес камина | 25 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 1140 мм |
| Высота | 980 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
- Цена: 18 500 ₴



