Получите эту позицию бесплатно при покупке «Електрокамін Bonfire Morrison»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Особливості камінокомплекту BONFIRE MORRISON
BONFIRE MORRISON — це інсталяція з якісного МДФ, стилізованого під найдорожчі сорти дерева. Електричний камін вражає своїм зовнішнім виглядом. Класичне забарвлення з багатою різною обробкою ідеально впишеться в дизайн будь-якого приміщення.
Щоб встановити такий прилад, не потрібні будь-які особливі будівельні навички. Монтаж не викличе труднощів навіть у новачка. Найголовніше, щоб у потрібному місці було змонтовано розетку.
BONFIRE MORRISON — це бездоганний зовнішній вигляд і довговічність. Навіть після 10 років експлуатації камінокомплект матиме не гірше вигляд, ніж у день купівлі. Цей бренд має бездоганну репутацію на ринку, безліч захоплених відгуків від вдячних клієнтів, оскільки відомий своїм ставленням до якості продукції, а також лояльної цінової політики. Чудовий вибір за помірною вартістю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bonfire |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Сталь |
| Вес камина | 25 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 1300 мм |
| Высота | 1100 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
- Цена: 20 500 ₴



