



Камінна топка Kratki AMELIA 25 лівий BS гільйотина (21,0 кВт)
141 040 ₴
- В наличии
- Код: AMELIA/L/BS/G
- +380 (67) 964-09-05Відділ продажу
- +380 (50) 372-69-90Директор
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Камінна топка Kratki AMELIA 25 лівий BS гільйотина (21,0 кВт)»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Максимальне використання енергії
Максимальне використання тепла завдяки щільно розташованим радіаторам та стінкам камери згоряння з високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
Збільшена поверхня теплообміну між гарячими димовими газами та приміщенням завдяки високому переходу з каміна в димохід.
Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує час проходження димових газів.
Підвищена ефективність роботи топки завдяки ручному регулюванню тяги димоходу за допомогою вбудованого шибера.
Ручний контроль за процесом згоряння здійснюється зсуванням золи.
Безпека на найвищому рівні
Класична передня частина топки викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
Декоративна перегородка полегшує утримання чистоти при використанні і захищає від випадання дров.
Комфортне користування
Система холодної ручки знижує ризик опіку через можливість її зняття під час паління.
Ящик/контейнер для золи, у якому накопичуються залишки згорілої деревини і рухома решітка для полегшення видалення золи.
Обмеження налипання кіптяви завдяки системі чистого скла (дефлектор повітря).
Гарантія 5 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kratki |
| Страна производитель | Польша |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Чугун |
| Водяной контур | Нет |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 926 мм |
| Высота | 1376 мм |
| Глубина | 586 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальная мощность | 21000 |
| Стиль камина | Классический |
| Вес камина | 285 |
- Цена: 141 040 ₴



