Получите эту позицию бесплатно при покупке «Камінна топка Kratki FLOKI S (8,0 кВт)»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Сучасний дизайн
Сталевий камін Floki — це унікальний продукт, який переосмислює відчуття каміна.
Його передова конструкція включає вбудований повітрозабірник, який забезпечує ефективне спалювання дров.
Це означає не тільки більшу ефективність, але й мінімальний вплив на навколишнє середовище, що робить Floki не тільки каміном, але й проявом турботи про екологію.
Елегантність у деталях
Floki дбає не лише про функціональність, а й про естетику.
Його декоративне скло додає елегантності будь-якому приміщенню. Напилення скла не тільки надає каміну унікальний характер, але й забезпечує довговічність і стійкість до високих температур.
Відкрийте для себе гармонію між функціональністю та красою разом із Floki.
Комфорт у використанні
Floki - це не тільки дизайнерський шедевр, а й практичне рішення для користувача.
З вбудованим зольником і ретельно облицьованою камерою згоряння підтримувати порядок стає просто і зручно.
Тепер ви можете насолоджуватися чарівним сяйвом вогню, не турбуючись про прибирання. Floki - це поєднання елегантності та щоденного комфорту.
Дотримання екологічних стандартів
Floki відповідає найвищим стандартам еко-дизайну та вимогам Bundes-Immissionsschutzverordnung 2 (BImSchV 2). Це означає, що наш камін не тільки забезпечує незабутні моменти відпочинку, але й дбайливо ставиться до навколишнього середовища.
Вибираючи Floki, ви обираєте продукт, який відповідає останнім екологічним стандартам, гарантуючи не лише тепло, але й спокій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kratki |
| Страна производитель | Польша |
| Коэффициент полезного действия | 79.7 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Сталь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 650 мм |
| Высота | 1148 мм |
| Глубина | 425 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальная мощность | 8000 |
| Вес камина | 136 |
- Цена: 65 430 ₴










