Получите эту позицию бесплатно при покупке «Піч камін SAVEN Vatra 40x50 Black»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Піч камін SAVEN Vatra 40x50 Black
Модельний ряд печей SAVEN Vatra Black охоплює сталеві печі каміни, футеровані чорним шамотом. Це цікаве і свіже рішення, адже чорний шамот має ряд переваг:
- Якість. Чеський повнотілий чорний шамот 35 мм товщиною не вигорає при високих температурах горіння в печі, не облущується і не нищиться із часом.
- Безпека. Фарба, яка використана при його виробництві, не димить та не виділяє неприємного запаху при розпалі.
- Естетика. Чорний шамот з авторським дизайном SAVEN виглядає ефектно, додає глибини і збагачує інтерʼєр, як під час горіння, так і без вогню.
- Догляд. На чорному шамоті не видно забруднень і кіптяви, тому піч завжди виглядатиме охайно.
Переваги печі каміна SAVEN Vatra 40x50 Black
Основні переваги сталевої печі каміна SAVEN Vatra 40x50 Black це:
- якісні іноземні матеріали, сертифіковані в ЄС
- надміцне скло Robax
- екологічно безпечна і стійка до високих температур фарба
- низьколегована сталь
- європейський чорний повнотілий шамот товщиною 35 мм з авторським дизайном
- запатентований компанією SAVEN надміцний дверний профіль
- стійка і жорстка конструкція, що не деформується і не піддається впливу високих температур
- ущільнення надійними камінними шнурами для герметизації
- висока потужність і ККД печі
- ефективна конструкція відведення димових газів
- подвійний дефлектор
- можливість приєднання подачі повітря як з задньої частини печі, так і знизу
- можливість верхнього чи заднього підключення до димоходу
- простота монтажу і догляду
- універсальний дизайн
- національний продукт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SAVEN |
| Страна производитель | Украина |
| Номинальная мощность | 10000 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Сталь |
| Водяной контур | Нет |
| Цвет | Черный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 1226 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид топлива | Твердое |
| Вес камина | 185 |
- Цена: 89 590 ₴











