Получите эту позицию бесплатно при покупке «Електрокамін ProFire 3D 800»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Паровий камін 3D - це сучасний варіант каміну, який не лише надає затишок і атмосферу тепла, але й підтримує оптимальний рівень вологості в приміщенні.
ProFire 3D 800 - електрокамін із вбудованим зволожувачем, який розпилює воду у вигляді пари, зволожуючи повітря в приміщенні.
Переваги:
⁃ простий монтаж;
⁃ можливість використання в будь яких приміщеннях;
⁃ працює як зволожувач;
⁃ можливість керування електрокаміном через мобільний додаток.
Комплектація:
⁃ пульт ДУ;
⁃ 8 кольорів RGB;
⁃ звук імітації потріскування дров;
⁃ таймер;
⁃ 6 потужностей полум’я;
⁃ споживання 200 Вт/год;
⁃ без обігріву.
Гарантія - 1 рік.
Монтажні габарити ВхШхГ - 197 х 760 х 210 мм
Габарити ВхШхГ - 200 х 800 х 250 мм
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Номинальная мощность | 200 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Материал топки | Сталь |
| Вес камина | 11.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 250 мм |
- Цена: 53 970 ₴









