Получите эту позицию бесплатно при покупке «Чавунна піч Nordflam CARINI»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Чавунна піч Nordflam CARINI. Матеріал виробництва дозволяє тривалий час після нагріву, розподіляти тепло. Також завдяки вишуканому дизайну, не потребує облицювальних матеріалів.
Переваги:
1. Невеликі габарити дозволять встановити її в будь-якому приміщенні;
2. Оригінальний дизайн впишеться в кожен інтер'єр, та прекрасно його доповнить;
3. Дверці печі мають зручну ручку;
4. Нижнє зольне відділення, легко очищається;
5. Адаптована для будинків з системами рекуперації;
6. Піч оснащена підводом повітря з вулиці, що не осушує повітря в кімнаті;
7. Наявний подвійний допал газів, завдяки цьому зменшується викид шкідливих газів у навколишнє середовище;
8. Скло на дверцятах печі є жароміцним і витримує температуру до 700°C;
9. Наявний вермикулітовий дефлектор в камері згоряння. Він розширює шлях проходженню диму всередині опалювального приладу та збільшує теплову ефективність печі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nordflam |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 11000 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 84 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Материал топки | Чугун |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Водяной контур | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 525 мм |
| Высота | 845 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип топки | Закрытая |
| Вес камина | 130 |
- Цена: 44 620 ₴





