Получите эту позицию бесплатно при покупке «Електричний камінокомплект Bonfire LEV»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Камінокомплект Bonfire LEV відрізняється строгим дизайном і лаконічним поєднанням сучасних тенденцій з класичними рішеннями. Складається з якісного порталу та електричної топки.
Портал виготовлений із екологічних матеріалів імітуючих малюнок деревини ("під дерево"). Колір - темно-коричневий.
Електрична топка розмір 23 дюйми, корпус виготовлений з металу. Передня панель каміна пряма, за склом розташовані імітаційні дрова, вбудовано світлодіодне підсвічування.
Управління функціями каміна здійснюється за допомогою панелі управління, розташованої на фасадній частині топки, а також за допомогою дистанційного пульта.
Ефект полум'я LED заснований на світлодіодних колбах. При цьому мінімальне споживання електроенергії з увімкненою функцією імітації вогню, без увімкненого обігріву.
Регулюється яскравість свічення полум'я від найяскравішого до тьмяного свічення.
Обігрів включається разом з функцією полум'я або окремо. Встановлюється бажана температура у приміщенні, робота контролюється терморегулятором.
Камінокомплект встановлюється біля стіни, біля електричної розетки 220В.
Примітка:
Камінокомплект поставляється у двох коробках.
1-портал в розібраному вигляді детально, з усіма комплектуючими та інструкцією зі складання . Розмір коробки: 122см (довжина), 20см (ширина), 39см (висота).
2-електрокамін, розмір коробки: 69см(довжина), 25см(ширина), 55см(висота).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bonfire |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Стиль камина | Классический |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Сталь |
| Вес камина | 20 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 1087 мм |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 315 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
- Цена: 19 900 ₴












