Получите эту позицию бесплатно при покупке «Електрокамін Aflamo UNIQUE PRO 100»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Електрокамін Aflamo UNIQUE PRO 100
Unique PRO - це нове покоління технології в наших електрокамінах:
- Полум'я AFLAMO PLUS додає ще реалістичнішого ефекту.
- 15 кольорів підсвічування полум'я та пристрою.
- Надзвичайно компактний дизайн, висота всього 39 см. Мінімалістична форма ідеально вписується в будь-який інтер'єр, пропонуючи не тільки економію місця, але й винятковий стиль і комфорт використання.
- Пульт дистанційного керування дозволяє дистанційно змінювати функції. Забезпечує комфортне використання без необхідності вставати з дивана.
- Функція витяжного опалення дозволяє швидко прогріти приміщення і підтримувати комфортну температуру.
- Таймер, який автоматично вимкне камін. Ви встановлюєте і забуваєте. Якщо ви заснете, вам не доведеться турбуватися про те, що камін буде горіти всю ніч.
- Не потребує додаткової вентиляції. Немає необхідності провітрювати приміщення і при цьому впускати холодне або вологе повітря.
- Обігрівач має 2 рівні потужності на вибір.
- Термостат дозволяє досягти і підтримувати комфортну температуру в діапазоні 20-30°C.
Завдяки вбудованому динаміку ви можете насолоджуватися не тільки красивим видом палаючого вогню, а й справжніми звуками потріскування дров. Ця інноваційна функція робить атмосферу навколо каміна ще більш затишною, ідеальною для відпочинку після довгого дня.
Мобільний додаток: доступний на пристроях Android та iOS, всі функції каміна доступні з вашого телефону. Камін також можна вмикати та вимикати за допомогою голосових команд за допомогою Amazon Alexa.
Камін доступний в різних розмірах: 80, 100, 120, 140, 160, 180 см.
Незалежне від опалення полум'я дозволяє використовувати камін цілий рік, навіть у спекотні дні. Насолоджуйтесь вогнем, коли захочете. Увімкнути або вимкнути обігрів можна в будь-який момент.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aflamo |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 1000 мм |
| Высота | 390 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
- Цена: 51 500 ₴








