Получите эту позицию бесплатно при покупке «Електрокамін Aflamo UNIQUE 90»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Настінний електрокамін Unique 90
Унікальні особливості:
- Камін має сучасний дизайн.
- Тонкі рамки дозволяють насолоджуватися вогнем.
- Пульт дистанційного керування дозволяє дистанційно змінювати функції. Забезпечує комфортне використання без необхідності вставати з дивана.
- Функція витяжного опалення дозволяє швидко прогріти приміщення і підтримувати комфортну температуру.
- Таймер / Таймер автоматично вимкне камін. Ви встановлюєте і забуваєте. Якщо ви заснете, вам не доведеться турбуватися про те, що камін буде горіти всю ніч.
- Не потребує додаткової вентиляції. Немає необхідності провітрювати приміщення і при цьому впускати холодне або вологе повітря. Не потрібно відкривати вікно і впускати сторонній шум.
- Незалежне від опалення полум'я дозволяє використовувати камін цілий рік, навіть у спекотні дні. Насолоджуйтесь вогнем, коли захочете. Увімкнути або вимкнути обігрів можна в будь-який момент.
Мобільний додаток: доступний на пристроях Android та iOS, тобто всі функції каміна доступні з вашого телефону. Додаток можна завантажити з Google Play і Apple Store, ввівши пошуковий запит «AFLAMO».
Камін доступний в різних розмірах: 107, 127, 153, 166, 183, 254 см.
Полум'я має 6 кольорів, 3 швидкості.
Електрокаміни - екологічні. Вони не "викидають" в атмосферу шкідливі речовини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aflamo |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 850 мм |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
- Цена: 40 350 ₴











