Получите эту позицию бесплатно при покупке «Електрокамін AFLAMO ELITE 183»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Електрокамін AFLAMO ELITE 183
Elite — це технологія нового покоління в електрокамінах:
- 10 кольорів полум'я, 4 яскравості полум'я.
- Завдяки вбудованому динаміку ви можете насолоджуватися не тільки красивим видом палаючого вогню, а й справжніми звуками потріскування дров. Ця інноваційна функція робить атмосферу навколо каміна ще більш затишною, ідеальною для відпочинку після довгого дня.
- Мобільний додаток, який доступний на пристроях Android та iOS. Всі функції каміна доступні з вашого телефону. Камін також можна вмикати та вимикати за допомогою голосових команд за допомогою Amazon Alexa.
- Пульт дистанційного керування дозволяє дистанційно змінювати функції. Забезпечує комфортне використання без необхідності вставати з дивана.
- Функція витяжного опалення дозволяє швидко прогріти приміщення і підтримувати комфортну температуру.
- Таймер автоматично вимкне камін. Ви встановлюєте і забуваєте. Якщо ви заснете, вам не доведеться турбуватися про те, що камін буде горіти всю ніч.
- Не потребує додаткової вентиляції. Немає необхідності провітрювати приміщення і при цьому впускати холодне або вологе повітря. Не потрібно відкривати вікно і впускати сторонній шум.
- Скло каміна не нагрівається, є безпечним для дітей і тварин.
- Електрокаміни екологічні. Вони не "викидають" в атмосферу шкідливі речовини.
Камін доступний в різних розмірах: 107, 128, 153, 183, 213 см.
Незалежне від опалення полум'я дозволяє використовувати камін цілий рік, навіть у спекотні дні. Насолоджуйтесь вогнем, коли захочете. Увімкнути або вимкнути обігрів можна в будь-який момент.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aflamo |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 1828 мм |
| Высота | 457 мм |
| Глубина | 130 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
- Цена: 55 720 ₴










