Получите эту позицию бесплатно при покупке «Електрокамін Aflamo ALBION 50 NH»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Настінний електрокамін Albion без обігріву
Передня панель виконана повністю зі скла.
Велика біла рамка навколо грядки підкреслює її ексклюзивність.
Камін має помаранчеве полум'я
Можна встановити 4 рівня яскравості полум'я .
Глибина каміна всього 14 см
Електрокаміни корисні для природи.
На відміну від дров'яних і газових камінів, вони не виділяють CO2 та інших небезпечних речовин.
Електрокаміни чисті.
Вони не забруднюють приміщення сажею або золою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aflamo |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 1280 мм |
| Высота | 550 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
- Цена: 20 770 ₴





