Камінокомплект ALFAMO MILOS 60 Чорний/Білий + 3D 60x60
37 620 ₴
- В наличии
- Код: MILOS 60 Чорний/Білий + 3
- +380 (67) 964-09-05Відділ продажу
- +380 (50) 372-69-90Директор
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Камінокомплект ALFAMO MILOS 60 Чорний/Білий + 3D 60x60»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Камінокомплект ALFAMO MILOS 60 Чорний + 3D 60x60
Відкрийте для себе електрокамін Milos зі вставкою AFLAMO 3D в металевому корпусі, який принесе атмосферу справжнього багаття у ваш дім! Реалістичний ефект полум'я AFLAMO PLUS, а також топка, що світиться, створюють дивовижне тривимірне зображення, яке огорне вас теплом і сяйвом.
Унікальні особливості:
- Полум'я має 3 кольори, 5 рівнів яскравості, 5 швидкостей.
- 13 кольорів підсвічування топки, 5 рівнів яскравості підсвічування топки.
- Корпус повністю виготовлений з металу з порошковим покриттям.
- Завдяки вбудованому динаміку ви можете насолоджуватися не тільки красивим видом палаючого вогню, а й справжніми звуками потріскування дров. Ця інноваційна функція робить атмосферу навколо каміна ще більш затишною, ідеальною для відпочинку після довгого дня.
- Мобільний додаток, який доступний на пристроях Android та iOS. Всі функції каміна доступні з вашого телефону. Камін також можна вмикати та вимикати за допомогою голосових команд за допомогою Amazon Alexa.
- Пульт дистанційного керування дозволяє дистанційно змінювати функції. Забезпечує комфортне використання без необхідності вставати з дивана.
- Функція витяжного опалення дозволяє швидко прогріти приміщення і підтримувати комфортну температуру.
- Таймер автоматично вимкне камін. Ви встановлюєте і забуваєте. Якщо ви заснете, вам не доведеться турбуватися про те, що камін буде горіти всю ніч.
- Не потребує додаткової вентиляції. Немає необхідності провітрювати приміщення і при цьому впускати холодне або вологе повітря. Не потрібно відкривати вікно і впускати сторонній шум.
- Скло каміна не нагрівається, є безпечним для дітей і тварин.
- Обігрівач має 2 рівні потужності на вибір.
- Термостат дозволяє досягти і підтримувати комфортну температуру в діапазоні 18-30°C.
Камін Milos доступний в двох кольорах корпусу: чорний, білий.
Доступні розміри: 40 x 110 x 25 см; 60 x 110 x 25 см.
Незалежне від опалення полум'я дозволяє використовувати камін цілий рік, навіть у спекотні дні. Насолоджуйтесь вогнем, коли захочете. Увімкнути або вимкнути обігрів можна в будь-який момент.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aflamo |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 1100 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
- Цена: 37 620 ₴












