Получите эту позицию бесплатно при покупке «Камінокомплект Aflamo POKER Горіх + LED 50»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Камінокомлект POKER Горіх + LED 50
Основні риси:
- Корпус в кольорі горіх
- Камін в сучасному стилі. У нього позачасовий вид.
Вставка LED 50 Classic
Реалістичне і енергозберігаюче полум'я наступних кольорів: помаранчевий, жовтий і оранжево-жовтий, яскравість полум'я 5, яскравість топки 5
Датчик відкритого вікна
2 рівня потужності нагріву: 750/1500 Вт
Функція нагріву з контролем температури від 18 до 30 ° C
Дистанційне керування
Пульт дистанційного керування дозволяє віддалено змінювати функції. Забезпечує комфорт використання без необхідності вставати з дивана.
Таймер / таймер сну автоматично вимкне камін. Ви налаштовуєте і забуваєте. Якщо ви заснете, не варто переживати, що камін буде працювати всю ніч.
Функція обдування обігріву дозволяє швидко опалювати приміщення і підтримувати комфортну температуру.
Не потребує додаткової вентиляції. Немає необхідності провітрювати кімнату і одночасно пропускати холодний або вологе повітря. Не потрібно відкривати вікно і впускати сторонній шум
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aflamo |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 742 мм |
| Высота | 874 мм |
| Глубина | 196 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
- Цена: 22 260 ₴




