

Камінокомплект Aflamo VIGO Бетон Венге + LED 60
27 860 ₴
- В наличии
- Код: VIGO Бетон і венге + LED
- +380 (67) 964-09-05Відділ продажу
- +380 (50) 372-69-90Директор
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Камінокомплект Aflamo VIGO Бетон Венге + LED 60»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Камінокомплект VIGO Бетон Білий + LED 60 CLASSIC
Полум'я
- 3 кольори полум'я (жовтий, оранжевий, жовто-помаранчевий), 5 рівнів яскравості полум'я
- Реалістичне та енергозберігаюче полум'я в світлодіодній технології
Обігрів
- Функція обігріву за допомогою інфрачервоної технології
- 2 рівня потужності нагріву 1800-2000 Вт
- Регулювання температури в діапазоні від 18 до 30 градусів
- Пульт
- Датчик відкритого вікна
- Захист від перегріву
- Полум'я не залежить від функції нагріву
Скло каміна не нагрівається і безпечне для дітей і домашніх тварин.
Пульт дистанційного керування дозволяє дистанційно змінювати функції. Це забезпечує зручність використання без необхідності вставати з дивана. Термостат дозволяє досягти і підтримувати комфортну температуру в діапазоні 18-30°C.
Таймер та таймер вимкнення автоматично вимкне камін. Встановили і забули. Якщо ви заснете, то можете не переживати, що камін буде працювати всю ніч.
Функція обігріву з витяжкою дозволяє швидко прогріти приміщення і підтримувати комфортну температуру.
Не потребує додаткової вентиляції. Немає необхідності одночасно провітрювати приміщення і впускати холодне або вологе повітря. Не потрібно відкривати вікно і впускати сторонній шум.
Незалежне від опалення полум'я дозволяє використовувати камін цілий рік, навіть у спекотні дні.
Насолоджуйтесь вогнем, коли захочете. Увімкнути або вимкнути обігрів можна в будь-який момент. Датчик відкритого вікна вимикає опалення, коли він відчуває раптове зниження температури. Датчик відкритого вікна вимикає опалення, коли він відчуває раптове зниження температури. Не витрачайте гроші на непотрібне опалення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aflamo |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
- Цена: 27 860 ₴



