Получите эту позицию бесплатно при покупке «Камінокомплект Aflamo RIVIA Горіх + LED 60»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Камінокомплект RIVIA + LED 60
- Корпус має цікавий вигляд, на ньому є квіти, а колони прикрашені смугами, вирізані з дерева.
- Містить вставку Led 60
Реалістичний ефект полум'я
- енергозберігаюча світлодіодна технологія Led
- 3 кольори полум'я (жовтий, оранжевий, жовтогарячий)
- 5 рівнів яскравості полум'я
2 рівні потужності нагріву: 900 Вт / 1800 Вт
- регулювання температури від 10 до 30 ° C
- захист від перегріву
Скло каміна не нагрівається і безпечне для дітей і домашніх тварин.
Пульт дистанційного керування дозволяє дистанційно змінювати функції. Це забезпечує зручність використання без необхідності вставати з дивана. Термостат дозволяє досягти і підтримувати комфортну температуру в діапазоні 18-30°C.
Таймер та таймер вимкнення автоматично вимкне камін. Встановили і забули. Якщо ви заснете, то можете не переживати, що камін буде працювати всю ніч.
Функція обігріву з витяжкою дозволяє швидко прогріти приміщення і підтримувати комфортну температуру.
Не потребує додаткової вентиляції. Немає необхідності одночасно провітрювати приміщення і впускати холодне або вологе повітря. Не потрібно відкривати вікно і впускати сторонній шум.
Незалежне від опалення полум'я дозволяє використовувати камін цілий рік, навіть у спекотні дні.
Насолоджуйтесь вогнем, коли захочете. Увімкнути або вимкнути обігрів можна в будь-який момент. Датчик відкритого вікна вимикає опалення, коли він відчуває раптове зниження температури. Датчик відкритого вікна вимикає опалення, коли він відчуває раптове зниження температури. Не витрачайте гроші на непотрібне опалення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aflamo |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 1800 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 1020 мм |
| Высота | 835 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
- Цена: 44 560 ₴






