Получите эту позицию бесплатно при покупке «Камінокомплект Aflamo FARO + LED 40»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Камінокомплект Aflamo Faro + LED 40
Білий корпус
Камін в сучасному стилі. У нього позачасовий вид.
Вставка LED 40 Classic
Реалістичне і енергозберігаюче полум'я помаранчевого кольору.
Датчик відкритого вікна
2 рівня потужності нагріву: 750/1500 Вт
Функція нагріву з контролем температури від 18 до 30 ° C
Дистанційне керування
Скло каміна не нагрівається і безпечне для дітей і домашніх тварин.
Пульт дистанційного керування дозволяє дистанційно змінювати функції. Це забезпечує зручність використання без необхідності вставати з дивана. Термостат дозволяє досягти і підтримувати комфортну температуру в діапазоні 18-30°C.
Таймер та таймер вимкнення автоматично вимкне камін. Встановили і забули. Якщо ви заснете, то можете не переживати, що камін буде працювати всю ніч.
Функція обігріву з витяжкою дозволяє швидко прогріти приміщення і підтримувати комфортну температуру.
Не потребує додаткової вентиляції. Немає необхідності одночасно провітрювати приміщення і впускати холодне або вологе повітря. Не потрібно відкривати вікно і впускати сторонній шум.
Незалежне від опалення полум'я дозволяє використовувати камін цілий рік, навіть у спекотні дні.
Насолоджуйтесь вогнем, коли захочете. Увімкнути або вимкнути обігрів можна в будь-який момент. Датчик відкритого вікна вимикає опалення, коли він відчуває раптове зниження температури. Датчик відкритого вікна вимикає опалення, коли він відчуває раптове зниження температури. Не витрачайте гроші на непотрібне опалення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aflamo |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 1800 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 840 мм |
| Высота | 882 мм |
| Глубина | 260 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
- Цена: 25 030 ₴






