Получите эту позицию бесплатно при покупке «Електрокамін AFLAMO TOWER 46»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Електрокамін AFLAMO TOWER 46
Discover Tower – камін, який принесе атмосферу справжнього багаття у ваш дім! Реалістичний ефект полум'я AFLAMO PLUS, а також топка, що світиться, створюють дивовижне тривимірне зображення, яке огорне вас теплом і сяйвом.
Унікальні особливості:
- 3 кольори полум'я і 13 кольорів підсвічування топки.
- Полум'я має 6 кольорів, 5 рівнів яскравості, 3 швидкості.
- Завдяки вбудованому динаміку ви можете насолоджуватися не тільки красивим видом палаючого вогню, а й справжніми звуками потріскування дров. Ця інноваційна функція робить атмосферу навколо каміна ще більш затишною, ідеальною для відпочинку після довгого дня.
- Мобільний додаток, який доступний на пристроях Android та iOS. Всі функції каміна доступні з вашого телефону. Камін також можна вмикати та вимикати за допомогою голосових команд за допомогою Amazon Alexa.
- Пульт дистанційного керування дозволяє дистанційно змінювати функції. Забезпечує комфортне використання без необхідності вставати з дивана.
- Функція витяжного опалення дозволяє швидко прогріти приміщення і підтримувати комфортну температуру.
- Таймер автоматично вимкне камін. Ви встановлюєте і забуваєте. Якщо ви заснете, вам не доведеться турбуватися про те, що камін буде горіти всю ніч.
- Не потребує додаткової вентиляції. Немає необхідності провітрювати приміщення і при цьому впускати холодне або вологе повітря. Не потрібно відкривати вікно і впускати сторонній шум.
- Скло каміна не нагрівається, є безпечним для дітей і тварин.
- Обігрівач має 2 рівні потужності на вибір.
- Термостат дозволяє досягти і підтримувати комфортну температуру в діапазоні 18-30°C.
Камін є у різних розмірах: 46, 56, 61, 71, 76 см.
Незалежне від опалення полум'я дозволяє використовувати камін цілий рік, навіть у спекотні дні. Насолоджуйтесь вогнем, коли захочете. Увімкнути або вимкнути обігрів можна в будь-який момен
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aflamo |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 460 мм |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Дополнительные характеристики электрокаминов | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Эффект пламени | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Термостат | Да |
- Цена: 20 200 ₴











