Получите эту позицию бесплатно при покупке «Електричний камін Bonfire Прімо BF23»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Опис Електричний камін Bonfire Примо BF23 з пультом
Камін уособлює затишок та домашнє тепло. Компанія BONFIRE пропонує електричний камін Прімо з функцією обігріву, регулюванням яскравості полум'я, встановленням бажаної температури в приміщенні, встановленням часу роботи каміну та іншими корисними функціями.
Керування функціями здійснюється за допомогою кнопок на панелі керування, а також пульта дистанційного керування.
Панель управління розташована на передньому фасаді вгорі.
При включеному обігріві існує можливість встановлення температури в приміщенні, контроль за заданою температурою здійснює датчик. Функція швидкого нагріву приміщення включається на пульті, час інтенсивного нагріву вибирається з інтервалом 5,10,15,20,25,30хвилин.
Також є функція економного режиму, включаючи її, Ви заощаджуєте електроенергію.
Регулюється яскравість свічення полум'я від яскравого до тьмянішого.
За допомогою функції таймер встановилюєте час роботи каміна 30хв, 1година, 2 години, 3 години, 4години, 5годин, 6 годин, 7годин, 8годин. Після встановленого проміжку часу камін вимикається.
Виробництво Bonfire (Китай)
Гарантія 12 місяців
Постгарантійне обслуговування
Розетка 220В
Потужність обігріву 1,5 кВт (2 тіна по 0,75 кВт)
Вага 9,5 кг
Розмір: ширина 59см, висота 44,8см, глибина 17,9см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bonfire |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Вид топлива | Электричество |
| Материал топки | Сталь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 590 мм |
| Высота | 448 мм |
| Глубина | 180 мм |
- Цена: 7 500 ₴









