Корді АОТВ - 12 СТ – опалювальний твердопаливний котел нижнього горіння, підходить для опалення заміського будинку, дачі, котеджу. Придатний для використання у системах опалення відкритого і закритого типів. Ергономічна конструкція дверей забезпечує зручне завантаження палива. Теплообмінник котла виконано зі сталі товщиною 6 мм, який проходить обов’язкову перевірку герметичності конструкції та надійності зварювальних швів, шляхом подачі води під тиском 3 бар. Конструкція котла передбачає встановлення регулятора тяги з ланцюжком (використовується для підтримання постійної температури теплоносія, шляхом управління подачі повітря в камеру згорання).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Корди |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Коэффициент полезного действия | 83 % |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Закрытая |
| Объем камеры сгорания | 22 л |
| Объем воды в котле | 32 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Площадь обогрева | 120 кв.м |
| Вес | 100 кг |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 6 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 875 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 645 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
Информация для заказа
- Цена: 21 428 ₴







