Корді АОТВ -30СТ – опалювальний твердопаливний котел нижнього горіння, підходить для опалення заміського будинку, дачі, котеджу. Придатний для використання у системах опалення відкритого і закритого типів. Ергономічна конструкція дверей забезпечує зручне завантаження палива. Теплообмінник котла виконано зі сталі товщиною 6 мм, який проходить обов’язкову перевірку герметичності конструкції та надійності зварювальних швів, шляхом подачі води під тиском 3 бар. Котел може бути додатково укомплектований електронним контролером з вентилятором та механічним регулятором тяги. Також передбачена можливість встановлення ТЕНів, що дозволяє підтримувати комфортну температуру теплоносія після згорання твердого палива, що дуже зручно в нічний час доби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Корди |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 30 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Коэффициент полезного действия | 83 % |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Закрытая |
| Объем камеры сгорания | 45 л |
| Объем воды в котле | 76 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Площадь обогрева | 290 кв.м |
| Вес | 227 кг |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 6 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1140 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Глубина | 910 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
Информация для заказа
- Цена: 41 837 ₴



