


Твердопаливний котел Tatramet Komfort 20кВт
40 100 ₴
- В наличии 100 ед.
- Код: Komfort 20кВт
+380 (66) 964-09-04
Відділ продажу
- +380 (67) 964-09-05Відділ продажу
- +380 (50) 372-69-90Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Стальні твердопаливні котли KOMFORT призначені для підігріву води в гравітаційних та насосних системах центрального опалення.
- Основним видом палива для них є деревина та торф’яні брикети.
- Внутрішні стінки котла виготовлені з корозостійкої сталі товщиною 5 мм і забезпечують надійний режим роботи та характеризуються тривалим терміном експлуатації.
- Котли можуть горіти на природній тязі, а також передбачена можливість встановлення механічного регулятора тяги або електронних блоків управління (TECH ST-24, 28, 28PID) з вентилятором наддуву повітря, що дозволяє монтувати складні опалювальні системи та отримати триваліший час горіння котла.
- Ми використовуємо комплектуючі високої якості щоб забезпечити справну роботу котла та приємний вигляд протягом всього часу есплуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tatramet |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Закрытая |
| Объем камеры сгорания | 68 л |
| Объем воды в котле | 84 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Вес | 250 кг |
| Толщина стали | 5 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1219 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Глубина | 942 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 40 100 ₴



