Paskal ES – це економний ефективний твердопаливний котел потужністю 12-14 кВт, який здатен отопити приміщення площею до 180м². Paskal ES Економ – це ідеальний вибір для тих, хто шукає надійний та економічний твердопаливний котел для опалення будинку.
Управління Paskal ES
- Економічне рішення з оптимальним часом горіння для маленьких котелень;
- Глибока топка – 400 мм;
- Міні котел, коли на першому місці ціна;
- 1,5 ходовий теплообмінник, ККД 76%;
- Потужність від 12-14 кВт;
- Велика топка – горіння до 6 годин;
- Колосники з жаростійкої сталі 09Г2С – в 2 рази довготриваліші за чавун.
Основні види палива Paskal ES
- Брикети;
- Вугілля;
- Дрова;
- Торф.
- Жароміцна сталь 4 мм
- Велика камера згоряння
- Можливість установки регулятора тяги
- Можливість установки автоматики
- Високий термічний ККД
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASKAL |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Коэффициент полезного действия | 76 % |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Закрытая |
| Объем камеры сгорания | 43 л |
| Объем воды в котле | 36 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Вес | 139 кг |
| Толщина стали | 4 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Ширина | 544 мм |
| Глубина | 840 мм |
| Диаметр дымохода | 130 мм |
- Цена: 18 900 ₴





