Твердопаливний котел Paskal DUO – надійне та ефективне рішення для опалення будинку. Завдяки унікальній конструкції та високій якості матеріалів, цей котел найбільш ефективний та з максимальним ККД 86% і водонаповненими колосниками, коли на першому місці економія палива та ефективність Paskal DUO працює на будь-яких видах твердого палива та забезпечує стабільний та комфортний рівень температури в приміщенні. Обирайте Paskal DUO та отримайте надійний та ефективний котел для вашого будинку.
Управління Paskal DUO
- Водяні колосники;
- 4 ходовий теплообмінник, ККД 86%;
- Екологічність, низька температура викидів;
- Потужність 15 кВт;
- Тривалість горіння до 12 годин;
Основні види палива Paskal DUO
- Брикети;
- Вугілля;
- Дрова;
- Торф;
- Пелети.
- Жароміцна сталь 6 мм
- Велика камера згоряння
- Можливість установки регулятора тяги
- Можливість установки автоматики
- Багатоточкова система нагнітання повітря
- Високий термічний ККД
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASKAL |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 15 кВт |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Закрытая |
| Объем воды в котле | 116 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Вес | 290 кг |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 6 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1205 мм |
| Ширина | 667 мм |
| Глубина | 950 мм |
| Ширина дымохода | 160 |
- Цена: 38 600 ₴





