



Камінна топка Kratki REGNOR 500/500 Ø 200 тристороння (7 кВт)
177 330 ₴
- В наличии
- Код: REGNOR/500/500
- +380 (67) 964-09-05Відділ продажу
- +380 (50) 372-69-90Директор
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Камінна топка Kratki REGNOR 500/500 Ø 200 тристороння (7 кВт)»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
REGNOR - це камінна топка, яка завдяки тристоронньому склінню стає серцем будь-якого інтер'єру.Сталева стійка додає каміну елегантності та сучасного стилю, підкреслюючи його унікальний зовнішній вигляд.Це ідеальне рішення для людей, які цінують естетику в поєднанні з функціональністю і хочуть внести в свій дім елемент розкоші та затишку.
Розроблено з урахуванням максимальної функціональності та ефективності.
Ряд інноваційних рішень, використаних в повітряному каміні REGNOR, свідчить про те, що при його використанні ви можете бути впевнені в максимальному споживанні енергії. Це означає, що камін був сконструйований таким чином, щоб максимально ефективно перетворювати подану енергію в тепло, що означає економічну та екологічну роботу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kratki |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 7000 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Сталь |
| Водяной контур | Нет |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Вес камина | 302 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 560 мм |
| Высота | 1609 мм |
| Глубина | 857 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
- Цена: 177 330 ₴



