Твердотопливный котел DEFRO OPTIMA KOMFORT PLUS 20 кВт
92 520 ₴
- В наличии
- Код: OPTIMA KOMFORT PLUS 20
- +380 (67) 964-09-05Відділ продажу
- +380 (50) 372-69-90Директор
Польський котел тривалого горіння Дефро Оптима Комфорт Плюс 20 кВт
Твердопаливний котел Defro Optima Komfort Plus 20 кВт - економічний та зручний в експлуатації, укомплектований електронним контролером і вентилятором нагнітання повітря в топку опалювальний прилад. ККД моделі досягає 86%, а час роботи на одному завантаженні палива без втручання людини досягає 24 годин. Котли Defro Optima Komfort Plus також відрізняє оригінальна конструкція теплообмінника і система очищення колосників, що дозволяє помітно знизити трудомісткість обслуговування. Також важливою особливістю моделі виступає можливість спалювання дрібного неякісного вугілля (штибу).
Характеристики та особливості моделі
Модель розрахована на опалення комплексів приміщень довільного призначення загальною площею до 200 кв. метрів. Відрізняється тривалим часом автономної роботи (без дозавантаження) за рахунок великого розміру камери згоряння (дозволяє завантажувати вугілля) і ефективного управління процесом горіння. Теплообмінник оригінальної конструкції з горизонтально-похилими каналами зручний для очищення від сажі. Отримати повний доступ для проведення цієї операції дозволяє за площею верхній люк.
Відмінною особливістю польських котлів Дефро Оптима Комфорт Плюс виступає також те, що конструктивно вони розраховані на використання двох видів горіння - верхнього і нижнього. При спалюванні вугільного штибу стопка підпалюється зверху, при спалюванні інших видів палива (дров, вугілля, брикетів відходів деревообробки) підпалювання проводиться знизу.
Твердопаливний котел Defro Optima Komfort Plus 20 кВт має такі переваги та характеристики:
Площа опалювальних приміщень - до 200 кв. метрів;
Паливо, що використовується - дрова, вугілля, вугільний пил (штиб), брикети торфу, відходи
деревообробки;
Тривалість роботи на одному завантаженні палива - до 12 годин;
Не потребує електроенергії при роботі;
Простий доступ до теплообмінника для чищення через верхній люк;
Підвищена надійність за рахунок зниження числа зварних зʼєднань в конструкції теплообмінника;
Країна виробництва - Польща,
Механічний регулятор тяги (опціонально можуть встановлюватися терморегулятор тяги, вентилятор для нагнітання повітря в топку);
Гарантія - 4 роки на теплообмінник, 2 роки на всю конструкцію;
Теплообмінник з високоякісної сертифікованої котельної сталі марки P265GH, товщина стінок 6 мм;
ККД - 85%;
Використовує два види горіння: верхнє для спалювання вугільної дрібниці, нижня для спалювання дров, вугілля, брикетів, тріски.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defro |
| Страна производитель | Польша |
| Мощность номинальная | 15 кВт |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Способ установки | Напольный |
| Объем воды в котле | 72 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Вес | 319 кг |
| Состояние | Новое |
| Толщина стали | 6 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1620 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 1115 мм |
| Диаметр дымохода | 180 мм |
- Цена: 92 520 ₴



