Твердопаливний котел Defro KDR 3 25 кВт - опалювальний прилад польського виробництва з механічним регулюванням потужності та зручним обслуговуванням. Основне паливо - дрова, можуть використовуватися та інші різновиди твердого палива, включаючи відходи деревообробних виробництв. Котли Дефро КДР 3 працюють з ККД 82-83% і відрізняються оригінальною конструкцією теплообмінника з горизонтальними ходами, застосуванням водоохолоджуючих колосників з механічною системою очищення. У моделі передбачена опціональна можливість установки додаткових коштів автоматики, вентилятора наддуву повітря в топку.
Характеристики та особливості моделі
Польський твердопаливний котел Defro KDR 3 25 кВт розрахований на роботу в складі системи опалення приміщень загальною площею до 250 кв. метрів. Номінальна потужність становить 10,5-25 кВт. Прилад відрізняє містка топка, що дозволяє на одному завантаженні працювати до 12 годин. Важливою особливістю конструкції є установка трьох великих за площею люків, які займають практично всю передню панель котла. за рахунок цього максимально спрощуються всі операції по обслуговуванню котлів Defro KDR
3 25 кВт від завантаження палива до чистки теплообмінника. Теплообмінник в моделі виготовлений з якісної котельної сталі з товщиною стінок 6 мм і конструктивно виконаний у вигляді системи горизонтально-похилих ходів для продуктів горіння. Завдяки такій конструкції теплообмінник в максимальному ступені зручний для чистки - досить відкрити верхній люк, щоб отримати повний доступ.
Твердопаливний котел Defro Optima Komfort KDR 3 25 кВт має такі переваги та характеристики:
Площа опалювальних приміщень - до 250 кв. метрів;
Паливо, що використовується - дрова, вугілля, вугільний пил (штиб), брикети торфу, відходи
деревообробки;
Тривалість роботи на одному завантаженні палива - до 12 годин;
Не потребує електроенергії при роботі;
Простий доступ до теплообмінника для чищення через верхній люк;
Підвищена надійність за рахунок зниження числа зварних зʼєднань в конструкції теплообмінника;
Країна виробництва - Польща,
Гарантія - 4 роки на теплообмінник, 2 роки на всю конструкцію;
Теплообмінник з високоякісної сертифікованої котельної сталі марки P265GH, товщина стінок 6 мм;
ККД - 85%;
Комплектується механічним регулятором тяги (термостатичний пристрій через важіль і ланцюг встановлює положення повітряної заслінки в залежності від температури теплоносія);
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defro |
| Страна производитель | Польша |
| Мощность номинальная | 25 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Коэффициент полезного действия | 82 % |
| Объем воды в котле | 115 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Вес | 364 кг |
| Толщина стали | 6 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1350 мм |
| Ширина | 647 мм |
| Глубина | 1080 мм |
| Диаметр дымохода | 180 мм |
- Цена: 89 950 ₴



