Получите эту позицию бесплатно при покупке «Чавунна піч Ravan Lira 14 kW»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Чавунна піч-камін Ravan Lira — надійне рішення для обігріву будинку чи дачі. Завдяки товстостінному чавуну швидко нагріває приміщення та довго утримує тепло.
Потужність — до 14 кВт, ККД — 77,8%. Подвійний допал, підведення зовнішнього повітря та система «чистого скла» відповідають екостандартам ЄС.
Ravan Lira допоможе скоротити витрати на опалення та подарує комфорт навіть у морози
Оснащення:
-
система подвійного допалу,
-
підведення повітря ззовні,
-
система «чистого скла»,
-
відповідає стандартам екологічності ЄС.
Переваги:
-
суттєво зменшує витрати на опалення,
-
забезпечує стабільне тепло навіть у найхолодніші дні
Термостійкий ущільнювач:
-
Щільне прилягання дверцят
-
Захист від потрапляння диму у приміщення
-
Висока термостійкість
-
Надійність на роки
Скло SCHOTT ROBAX (4 мм) :
-
Преміум-скло з Німеччини
-
Термостійкість до 800 °C
-
Залишається прозорим, не тріскає і не темніє
-
Не потребує частого чищення
Чистий чавун без домішок :
-
Надійний і довговічний матеріал
-
Швидко нагрівається і довго тримає тепло
-
Рівномірно прогріває простір
-
Не деформується з часом
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ravan |
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 14000 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал топки | Чугун |
| Водяной контур | Нет |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Вес камина | 194 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 451 мм |
| Высота | 1023 мм |
| Глубина | 434 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
- Цена: 44 460 ₴







