Получите эту позицию бесплатно при покупке «Чавунна піч-камін Ravan Monaco 7кВт»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Чавунна піч-камін Ravan Monaco ідеально підходить для опалення приватних будинків, котеджів або дач.
Вона виготовлена з товстостінного чавуну (8-10 мм), тому на 35% швидше нагріває приміщення та набагато довше зберігає тепло у порівнянні з іншими матеріалами.
Модель має потужність до 7 кВт, ККД 79.8% і сучасний вигляд, що гармонійно впишеться в інтерʼєр
Піч оснащена системою подвійного допалу, має підведення повітря ззовні, систему "чистого скла" та відповідає всім стандартам екологічності ЄС.
Завдяки такому широкому функціоналу Ravan
Мопасо дозволяє суттєво зменшити витрати на опалення та забезпечує стійке тепло навіть у найхолодніші дні.
Ravan Monaco має розмір 603х410х472 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Номинальная мощность | 8000 Вт |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Вид топлива | Твердое |
| Тип топки | Закрытая |
| Водяной контур | Нет |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Вес камина | 67 кг |
| Производитель | Dacia |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 410 мм |
| Высота | 603 мм |
| Глубина | 472 мм |
| Диаметр дымохода | 130 мм |
- Цена: 16 000 ₴







