Получите эту позицию бесплатно при покупке «Электрокамин GLAMMFIRE GEMA»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Gema повністю спроектований у натуральному камені, представляє себе як модель, повна душі та життя. Окрім престижу та екзотики, його простий підхід дає унікальну індивідуальність і вічну красу просторів. Декоративний дух Вашого будинку відчує себе більш посиленим завдяки включенню 3D-технології.
Технічні характеристики
Матеріал: камінь - "Magic Brown"
Розміри: 2350 х 3500 х 550 мм
Резервуар: 2,2 літра (відкаліфрована водопровідна вода)
Вага: 280 кг
Час горіння: до 8 годин
Напруга: 220/240 В / 50 Гц
* Пульт дистанційного керування включений
Можливі варіанти:
Камінь: White Beauty / Irish Green / Bianco Neve / Bronze Amani
Технічне креслення

Пропорційність

Облицювання

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Стекло | призматическое |
|---|---|
| Пульт ДУ | в комплекте |
| Напряжение | 220/240 В / 50 Гц |
| Дизайн | минимализм |
| Цвет | бронза |
| Материал | натуральный камень Bronze Armani |
| Габариты ВxШxГ | 2350х350х550 мм |
| Гарантия | 2 года |
| Вес | 280 кг |
| Страна производитель | Португалия |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Португалия |
| Вид топлива | Электричество |
| Облицовочный материал камина | Металл |
| Материал топки | Сталь |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Вес камина | 280 кг |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 2350 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | GlammFire |
- Цена: 635 660 ₴







