Получите эту позицию бесплатно при покупке «Барбекю GlammFire OPERETTA»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Опис
Маленькі моменти переносять нас в інший вимір.
Технічні характеристики
Матеріали:
Основа: Лакована вуглецева сталь
Паливний відсік: Матеріал з нержавіючої сталі AISI 316
Паливо: Дрова, деревне вугілля, газ, біоетанол
Розміри: 1066 х 419 мм
Маса: 55 кг
Приготування їжі: Необов'язково
Газ
Оздоблення паливного відсіку: Білі декоративні камені
Паливо: Пропан, Бутан, Природний газ
Потужність: 5-20 кВт
Запалення: Пульт дистанційного керування
Біоетанол
Пальник: I / 2 л (рідкий біоетанол)
Захист: Високотемпературне стійке скло
Потужність: 2,7 кВт
Технічне креслення

Співвідношення

Облицювання
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Цвет | черный, ржавый |
|---|---|
| Материал | лакированная углеродистая сталь |
| Топливо | биоэтанол, дрова, уголь, газ |
| Гарантия | 2 года |
| Вес | 55 |
| Страна производитель | Португалия |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Португалия |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Форма | Овальная |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Вместимость шампуров | 1-5 (шт) |
| Комплектация вертелом | Не предусмотрен |
| Встроенный термометр | Не предусмотрен |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 419 мм |
| Вес | 55 кг |
| Диаметр | 1066 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | GlammFire |
- Цена: от 503 720 ₴






