Получите эту позицию бесплатно при покупке «Барбекю GlammFire INTERMEZZO»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Опис
Відпочиньте від Ваших буднів з Intermezzo.
Технічні характеристики
Зовнішня структура: Переплавлена карстова сталь
Паливний відсік: Матеріал з нержавіючої сталі AISI 316
Паливо: Дрова, деревне вугілля
Розміри: 800 x 2130 мм
Маса: 356 кг
Приготування їжі: Гриль
Технічне креслення

Пропорційність

Облицювання

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Цвет | ржавчина |
|---|---|
| Материал | ржавая кортен сталь |
| Топливо | дерево, уголь |
| Гарантия | 2 года |
| Вес | 334 кг |
| Страна производитель | Португалия |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Португалия |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Форма | Овальная |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Вместимость шампуров | 1-5 (шт) |
| Комплектация вертелом | Не предусмотрен |
| Встроенный термометр | Не предусмотрен |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 2130 мм |
| Вес | 356 кг |
| Диаметр | 800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | GlammFire |
- Цена: 1 013 760 ₴




