Получите эту позицию бесплатно при покупке «Барбекю GlammFire LA BOHEME 2»

1 ₴/услуга
Доставка по Украине
Опис
Відпочинок у наймінімалістичнішому стилі.
Технічні характеристики
Паливний відсік: Матеріал з нержавіючої сталі AISI 316
Паливо: Вугілля, газ
Розміри: 2500 x 949 х 650 мм
Маса: 276 кг
Приготування їжі: Гриль
Технічне креслення

Пропорційність

Облицювання

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Цвет | белый |
|---|---|
| Материал | сталь нержавеющая |
| Габариты ВxШxГ | 2500х949х650 мм |
| Топливо | дрова, газ |
| Гарантия | 2 года |
| Вес | 276 кг |
| Страна производитель | Португалия |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Португалия |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Форма | Овальная |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Вместимость шампуров | 1-5 (шт) |
| Комплектация вертелом | Не предусмотрен |
| Встроенный термометр | Не предусмотрен |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 949 мм |
| Вес | 400 кг |
| Ширина | 2500 мм |
| Длина | 650 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | GlammFire |
- Цена: 1 070 150 ₴




