Опис
Справжнє шоу як всередині, так і ззовні.
Технічні характеристики
Паливний відсік: Матеріал з нержавіючої сталі AISI 316
Паливо: Вугілля, газ
Розміри: 2685 x 1478 х 660 мм
Маса: 285 кг
Приготування їжі: Гриль
Технічне креслення

Співвідношення

Облицювання

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Цвет | серый |
|---|---|
| Материал | сталь нержавеющая |
| Габариты ВxШxГ | 2500x1457x650 мм |
| Топливо | газ, уголь |
| Гарантия | 2 года |
| Вес | 400 кг |
| Страна производитель | Португалия |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Португалия |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Форма | Прямоугольная |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Нет |
| Вместимость шампуров | 1-5 (шт) |
| Комплектация вертелом | Не предусмотрен |
| Встроенный термометр | Не предусмотрен |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 2500 мм |
| Высота | 1457 мм |
| Вес | 400 кг |
| Длина | 650 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | GlammFire |
- Цена: 1 636 270 ₴






