Габарити -ВхШхГ (мм): 930x460x480;
Габарити топкової камери — ВхШхГ (мм):
Потужність — дрова (кВт): 7-8 кВт;
ККД при номін. потужності- дрова (%): 82;
Під'єднання до димоходу: верхнє;
Діаметр димоходу (мм): O 120;
Паливо: дрова;
Матеріал: сталь + чавун;
Вага 61 кг;
Колір: червоний, бежевий, сірий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blist |
| Країна виробник | Сербія |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Вбудоване |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 61 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Площа обігріву | 80 кв.м |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 710 ₴




