Габарити -ВхШхГ (мм): 930x490x460;
Габарити топкової камери — ВхШхГ (мм):
;
Потужність — дрова (кВт): 7-9 кВт;
КПД при номин. мощности- дрова (%): 76;
Під'єднання до димоходу: верхнє;
Діаметр димоходу (мм): O 120;
Паливо: дрова;
Вага 75 кг;
Матеріал: сталь + чавун;
Матеріал бічних стінок: кераміка;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blist |
| Країна виробник | Сербія |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Вбудоване |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Площа обігріву | 90 кв.м |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 930 ₴




