Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч Ferguss LAWA COOK з шибером»

1 ₴/послуга
Доставка по Україні
Піч Ferguss Lawa
Стильна чавунна піч LAWA cook виконана в стилі «сучасний вінтаж»: вона поєднує в своєму оформленні стилізовані «під старовину» орнаменти і модні обтічні лінії. Конструкція печі виражена в правильному прямокутнику і не має гострих кутів.
Класичний чорний колір облицювання красиво відтіняє різьблені елегантні ніжки печі, витончену ручку топки, заріфленние дверцята зольника і топки. Безпосередньо сама дверцята топки має закруглену догори форму у вигляді арки, тим самим відкриваючи красивий вид на гру полум'я.
Завдяки сучасному обладнанню, багаторівневому допалу і системам повітрообміну, полум'я розгорається в котельній камері швидко і витончено. Надміцний чавун забезпечує виняткові параметри опалення, а його унікальні теплоакумулювальні властивості сприяють віддачі тепла в приміщення навіть після закінчення протопки.
Піч LAWA проста в експлуатації, її функціями легко користуватися, а оптимальні габарити дозволяють розміщувати виріб в зручному вам місці кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferguss |
| Країна виробник | Сербія |
| Номінальна потужність | 12800 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 74 % |
| Вид пального | Тверде |
| Вага каміну | 168 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 926 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
- Ціна: 49 810 ₴






