Камін у повітрі Traforart DORIA CENTRAL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Номінальна потужність | 144 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 33 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 910 мм |
| Висота | 2300 мм |
| Глибина | 910 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Тверде |
| Вага каміну | 130 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444 100 ₴







