Габаритні розміри: 143(ш)x 22(г) x 42,5(в)см.
Вбудовані розміри: (141,5х21,8х41,2см).
Електронне керування, ПДУ, ефект полум'я LED, дисплей. Таймер.
Правдоподібний муляж полін створений по зліпку справжніх дров, ?Колір полум'я дров (9 рівнів): (червоний+оранжевий)-синьо-фіолетів - пурпурно
Звукове потріскування дров
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonfire |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вага каміну | 28 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1295 мм |
| Висота | 425 мм |
| Глибина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 218 ₴







